GASTRONOMIA W HOTELU

SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA**** W JASNEJ

Gastronomia w naszym hotelu jest prowadzona w duchu kuchni austriacko-węgierskiej. Tradycyjne potrawy są przygotowywane według sprawdzonych receptur, w domowy i zdrowy sposób, który gwarantuje ich jakość.

Duży nacisk kładziemy na tradycyjne, domowe przygotowywanie potraw, to znaczy na wolne pieczenie, marynowanie, wędzenie i wykonywanie własnych wyrobów.

RESTAURCJE I BARY W HOTELU

RESTAURACJA LUDOWA

Skosztujcie tradycyjnych specjałów kuchni dawnych Austro-Węgier w stylowym, ludowym wnętrzu. Kombinacja drewna, kamienia, ognia płonącego w kominku i widoku na trasę narciarską Biela Púť umocni wrażenie, które zapewnią potrawy przygotowane w domowy i tradycyjny sposób.

RESTAURACJA JASNA

Swój dzień rozpocznijcie od obfitego śniadania w bufecie w naszej restauracji hotelowej Jasná z widokiem na Chopok. Każdego ranka znajdziecie tu bogato zastawiony stół szwedzki, świeże rogaliki i bezglutenowe, pełnoziarniste pieczywo. Oferujemy również kącik poświęcony zdrowemu odżywianiu ze świeżymi sokami.

PIWNICA Z WINAMI

W realistycznej atmosferze średniowiecznej piwnicy możecie wybierać spośród ponad 60 słowackich i zagranicznych win oraz szerokiej oferty rumów.

BAR NOCNY

Zapraszamy do odwiedzenia baru nocnego urządzonego w stylu francuskiego kabaretu z największą ofertą wódek, rumu i szampana na Słowacji.